přihlášení

Železniční muzeum výtopna Jaroměř

... místo, kde pára žije

Úvodní foto
 


Hledáte železniční kulisy do svého filmu? Pak jste tu na tom správném místě.

Za naší vice jak dvacetiletou činnost jsme se podíleli na řadě filmových projektů. A to jak pro tuzemské, tak i pro zahraniční filmové štáby. Jsme schopni pro Vás zajistit filmování na celé železniční síti českých drah. Statické scény a scény v interiérech vozů lze natočit přímo v areálu železničního muzea.

Obrázek: Pro filmaře 1.JPG Obrázek: Pro filmaře 2.jpg Obrázek: Pro filmaře 3.jpg Obrázek: Pro filmaře 4.jpg

Sestavíme vlak

Nalezneme lokalitu

Poradíme

Zapůjčíme

Realizované projekty

Zaujala Vás naše nabídka?

Neváhejte a kontaktujte nás.

Výnosy ze služeb jsou určeny k financování naší hlavní činnosti a budou použity k záchraně, renovacím a provozu historických železničních vozidel a zařízení.Mediální partneři:

Český rozhlas Hradec Králové Krkonošské turistické vysílání Internetový přehled nostalgických jízd v České republice

Partneři a sponzoři muzea:

Krajský úřad Královéhradeckého kraje Město Jaroměř Ministerstvo Kultury Národní technické muzeum Praha České dráhy a.s. Muzeum Luzna u Rakovnika ČEPRO a.s. ČEZ a.s. Chládek&Tintěra, silnice-železnice, divize Pardubice a.s. PRODRA s.r.o., Praha Josef Rytir - hasici pristroje Ing. František Smola, Žamberk Alprim CZ s.r.o. Kovokubát s.r.o. Výzkumný Ústav Železniční, a.s. AŽD Praha s.r.o.

Muzejní parní vlaky podporují:

Krajský úřad Královéhradeckého kraje HRADECKO ...spravny cil vasi cesty Turisticka oblast Podkrkonosi Kladske pomezi Sprava zeleznicni dopravni cesty Kulturní a sportovní nadace města Náchod Město Jaroměř Město Dvůr Králové nad Labem Město Česká Skalice Obec Kuks Obec Mostek Obec Rychnovek Obec Bila Tremesna Obec Dolni Brusnice Obec Horni Brusnice Počítače, digitální tisk, ekonomické služby: ZAMA s.r.o. Jilemnice

Projekt opravy parní lokomotivy Conrad Vorlauf podporují:

Národní technické muzeum Praha Ministerstvo dopravy ČR Nadace OKD a transportní skupina AWT Fond T-Mobile BONATRANS a.s. CZ LOKO Česká Třebová Kovo obrábění Vraštil S.A.M. Holding s.r.o., Miletín KASTT, spol. s r.o. SELP servis Zámečnictví Voda

Jak nám můžete pomoci?

masinka Provozoval stránek Společnost železniční Výtopna Jaroměř o.s. masinka TOPlist masinka