Kam s autem při návštěvě Výtopny Jaroměř?

17. 4. 2019

Před nádražní budovou v Jaroměři se momentálně staví autobusové nádraží a nové parkoviště. Brzy se zavřou i další parkovací plochy u nádraží pro potřeby náhradní autobusové dopravy. Ale pro návštěvníky muzea máme řešení problému kam s autem.

Před měsícem začala stavba autobusového nádraží a nového parkoviště (webkamera s pohledem na staveniště) před nádražní budovou a stavající parkoviště bylo bez náhrady zrušeno. Brzo se přidá další omezení parkovacích ploch pro náhradní autobusovou dopravu v nadcházející výluce. Pro návštěvníky muzea Výtopna Jaroměř otevřeme plochu, na které budou moci zanechat svá vozidla během návštěvy. Plocha se nachází před budovou vedle rotundy, která dříve sloužila jako sociální zázemí pro personál ČSD, (na obrázku) příjezd na plochu je přes pozemek autoservisu Autoprofi & Matějovský (se souhlasem majitelů) na náš pozemek:

Upozorňujeme, že vjezd na náš pozemek je povolen pouze návštěvníkům železničního muzea Výtopna Jaroměř po dobu návštěvy muzea. Mimo otevírací dobu muzea bude příjezd do areálu uzavřen. Vozidla nepatřící návštěvníkům muzea budou odtažena.

Kategorie: Novinky z výtopny

Další zprávy z výtopny