Sbírka na "Štokra"

Chcete podpořit naše muzeum? Vyhlásili jsme veřejnou sbírku na zakoupení a opravu parní lokomotivy "štokr" 556.0304. Děkujeme za každou podporu, ať již peněžní, nebo šíření informací o sbírce.

Více informací o sbírce.

Zprávy z výtopny

Novinky z našeho muzea, bádání o historii železnice v našem okolí, fotografie z námi pořádaných nebo navštívených akcí, zajímavosti ze světa železnice a něco o nás, naší práci a exponátech najdete zde. Zprávy můžete procházet níže podle data uveřejnění, nebo podle kategorií vybrat jen ty, co vás zajímají.

Kategorie

Všechny kategorie, Naše exponáty, 310.006, Novinky z výtopny, Parní lokomotivy, Lokomotivy, Historie exponátů, Zprávy z akcí, Soutěž, Z archiválií, Zajímavosti ze světa železnice, Připravované akce, Ringhoffer č.2, Vozy, Zajímavosti z muzea, Historie železnice.

Zprávy z kategorie Parní lokomotivy

 • Záchrana lokomotivy 556.0304

  23. 12. 2019
  Komentářů:

  Vážení přátelé, kamarádi, návštěvníci našeho muzea a cestující našich historických vlaků, máme tady speciální akci na konec roku 2019 a na rok 2020. Přemýšleli jste, že byste nás podpořili a pomohli nám společně získat parní lokomotivu Štokr 556.0304 s tendrem?

  Více…
  Výtopna Jaroměř ke konci parního provozu