…místo, kde pára žije

Mašinky a hračky ve Výtopně Jaroměř

1. 8. 2020 - 2. 8. 2020

Další ročník úspěšné akce. Letos se opět budete moci těšit projíždky na malé parní železnici, ale i té velké. Nebudou chybět ani fanoušci stavebnice LEGO z kostky.org se svými výtvory. A určitě uvidíte i další mašinky a hračky. A nezůstane jen u dívání.

Letos se k zahradní a parkové železnici, která se ve výtopně objevila i loni, a na které se opět budete moci svézt, přidá i venkovní kolejiště ve velikosti G s parní lokomotivou. V rotundě pak kromě naší stálé expozice lokomotiv najdete i menší mašinky a hračky. Nebude chybět provozní modelové kolejiště a kolejiště od firmy Merkur v měřítku 0. Kromě mašinek tu ale najdete i funkční modely parních strojů a hernu s traktory a autíčky od firmy Kovap. Dále k nám dorazí fanoušci stavebnice LEGO z Kostky.org se svými výtvory z této stavebnice. Můžete se těšit na kolejiště, vlaky, vesmírnou základnu, auta (i ta z filmu Auta) a mnoho dalšího.

Jako loni uvidíte a budete si moci hrát v Kulíškově herně s hračkami od firmy Kovap, Merkur a dalšími. Nebudou hybět provozní modelové kolejiště, funkční modely parních strojků a občerstvení s točeným pivem a limonádou od Primátoru. Jak to vypadalo loni se můžete podívat, nebo si připomenout, v tomto videu:

Pokud Vás zajímá co konkrétně na akci uvidíte, sledujte nás na naší FB stránce Výtopna Jaroměř, kde budeme přidávat další informace. Vstupné a otevírací doba nezměněna. Změna programu vyhrazena. Plakát k akci:

Plakát k akci Mašinky a hračky ve Výtopně Jaroměř

Další akce…